Dava Takipleri

Davaya konu uyuşmazlığınızın çözüme ulaşabilmek amacıyla izlenecek yol haritasının ortaya konulması birinci önceliğimizdir. Bu bağlamda vakıanın ortaya konulması, delillerin tasnifi ile birlikte çözüm odaklı hukuki durumun ortaya konulması savunma için gerekli stratejinin belirlenmesi amaçlanmaktadır.

Taşdemir Hukuk Arabuluculuk ve Danışmanlık bünyesindeki uzman kadromuzla somut olaylar özelinde yapılan hukuki değerlendirmeler ışığında menfaatlerinize uygun çözümler üretilmektedir. Dava yoluna gidilmesi halinde önceliğimiz; delillerin değerlendirilmesi, gerektiği takdirde idari başvuruların yapılması, kısacası etkin şekilde dava hazırlık aşamalarının tamamlanmasıdır. Hazırlık işlemlerinin tamamlanmasının ardından davaya ilişkin tüm takip işlemleri eksiksizce yerine getirilmekte ve menfaatleriniz uyarınca netice odaklı sonuçlandırılmaktadır.

Davanın sonuçlanmasıyla birlikte gerektiği takdirde temyiz işlemlerinin gerçekleştirilmesi, mahkeme ilamının neticelerinin sonuç doğurması için yapılması gereken tüm tamamlayıcı işlemler yine Taşdemir Hukuk Arabuluculuk ve Danışmanlık bünyesince takip edilmektedir.

Taşdemir Hukuk Arabuluculuk ve Danışmanlık bünyesindeki uzman kadroyla uyuşmazlıklarınız özelinde sonuca yönelik her ihtimali değerlendirmek, en etkin çözümü üretmek için sizlerin yanında ve hizmetinizdedir.

Bize Ulaşın

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.