NEDEN BİZ

Müvekkil Memnuniyetine ve İletişimin Gücüne İnanıyoruz

Müvekkillerimizin sorunlarını kendi sorunlarımız gibi benimsiyoruz. Her bir müvekkilimizin hak ettiği kişisel ilgi ve itinanın farkındayız. Bunun için müvekkillerimiz ile sürekli temas halinde kalarak sadece var olan sorunlarına çözüm üretmekle yetinmiyor, öngörülü bir bakış açısıyla ortaya çıkması muhtemel sorunları engellmeyi hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşırken müvekkillerimizin dilinden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla müvekkillerimizi meşgul etmiyoruz.

Hedef Odaklı ve Alternatif Çözümler Üretiyoruz

Müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını kendi talepleri doğrultusunda, en kısa sürede ve hukukun genel prensiplerine uygun olarak karşılamak, Taşdemir Hukuk Arabuluculuk ve Danışmanlık Bürosu’nun temel prensibidir. Bu kapsamda, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek hızlı, gerçekçi ve kalıcı alternatif çözüm yolları üretiyoruz.

Güvenilir ve Kaliteli Avukatlık Hizmeti Sunuyoruz

Müvekkillerini iş ortağı kabul eden avukatlık büromuz, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde müvekkillerimiz adına gerçekleştireceğimiz her bir faaliyeti, sağlam ve güvenilir hukuki temeller üzerine inşa etmeyi ve gerekli her türlü hukuki güvence ve yardımı eksiksiz bir şekilde sağlamayı amaçlamaktadır. Şahsi ve ticari hayata ilişkin sırların gizliliğine, bunların özenle saklanması için gereken tedbirlerin alınmasına ve takip ettiğimiz işlerin tüm aşamalarında, müvekkillerimizin bilgilendirilmesine önem veren bir avukatlık bürosuyuz.

Konusunda Uzman ve Deneyimli Avukat Kadrosuna Sahibiz

Ekibimiz, Türkiye’deki tecrübelerinin yanı sıra, yurtdışında da eğitim görmüş ve çalışmış; yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği birçok proje ile başarı ödülleri almış, her biri kendi alanında uzman; takım ruhu, yaratıcılık ve sürekli gelişim prensiplerini benimseyen deneyimli ve çözüm odaklı avukatlardan oluşmaktadır.

Müvekkillerimizin Sorunlarına Hızlı ve Beklentinin Ötesinde Cevaplar Veriyoruz

Ticari ve sosyal hayatta zamanın ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, ofis içinde ve dışında kullandığımız hukuk otomasyon sistemi sayesinde müvekkillerimize hızlı beklentilerinin ötesinde cevap vermeyi ve çözüm önerileri üretmeyi taahhüt ediyoruz.

 

Bize Ulaşın

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.